KPT06E16-26PWDZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06E16-26PWDZ
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06E16-26PWDZ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 800 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 800 pcs
  • Mezua
KPT06E16-26PWDZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06E16-26PWDZ fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 800 pcs Datuen fitxa KPT06E16-26PWDZ.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06E16-26PWDZ
KPT06E1626PWDZ
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Shrink Boot Adapter
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)