KPT06B18-30P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06B18-30P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 30POS W/PIN INLINE
Fitxak: 1.KPT06B18-30P.pdf2.KPT06B18-30P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPT06B18-30Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06B18-30P fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN PLUG 30POS W/PIN INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3376 pcs Datuen fitxa 1.KPT06B18-30P.pdf2.KPT06B18-30P.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak IKPT06B18-30P
KPT06B1830P
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 30
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPT06B18-30P
Diametro handiak hornituak 18-30 Ezaugarriak Strain Relief
Zabaldutako deskribapena 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold deskribapena CONN PLUG 30POS W/PIN INLINE
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock