KPT06B14-19P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06B14-19P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06B14-19P.pdf
  • Mezua
KPT06B14-19Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06B14-19P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1420 pcs Datuen fitxa KPT06B14-19P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06B14-19P
KPT06B1419P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT06B14-19PW
KPT06B14-19PW
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
Stockean: 1297 pcs
Deskarga: KPT06B14-19PW.pdf
RFQ
KPT06B14-18PY
KPT06B14-18PY
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
Stockean: 1479 pcs
Deskarga: KPT06B14-18PY.pdf
RFQ
KPT06B14-19PY
KPT06B14-19PY