KPT06B14-12P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06B14-12P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06B14-12P.pdf
  • Mezua
KPT06B14-12Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06B14-12P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1555 pcs Datuen fitxa KPT06B14-12P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-12 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06B14-12P
KPT06B1412P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 12 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT06B14-12PW
KPT06B14-12PW
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP