KPT06A20-41P
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT06A20-41P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT06A20-41P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 866 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 866 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT06A20-41Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT06A20-41P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 866 pcs Datuen fitxa KPT06A20-41P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT06A20-41P
KPT06A2041P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT06A20-39P23
KPT06A20-39P23
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 39POS SOLDER CUP
Stockean: 797 pcs
Deskarga: KPT06A20-39P23.pdf
RFQ
KPT06A20-41S
KPT06A20-41S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
Stockean: 922 pcs
Deskarga: KPT06A20-41S.pdf
RFQ
KPT06A20-41PX
KPT06A20-41PX
deskribapena: CONN PLUG MALE 41POS SOLDER CUP
Stockean: 854 pcs
Deskarga: KPT06A20-41PX.pdf
KPT06A20-41PW
KPT06A20-41PW
Stockean: 1048 pcs
Deskarga: KPT06A20-41PW.pdf
KPT06A20-39SA206
KPT06A20-39SA206
deskribapena: CONN PLUG FMALE 39POS SOLDER CUP
Stockean: 3264 pcs
Deskarga: KPT06A20-39SA206.pdf
KPT06A20-41PY
KPT06A20-41PY