KPT02E22-55PW
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT02E22-55PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 55POS BOX W/PIN
Fitxak: 1.KPT02E22-55PW.pdf2.KPT02E22-55PW.pdf3.KPT02E22-55PW.pdf
  • Mezua
KPT02E22-55PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT02E22-55PW fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 55POS BOX W/PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1274 pcs Datuen fitxa 1.KPT02E22-55PW.pdf2.KPT02E22-55PW.pdf3.KPT02E22-55PW.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak IKPT02E22-55PW
KPT02E2255PW
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 55
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPT02E22-55PW
Diametro handiak hornituak 22-55 Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold deskribapena CONN RCPT 55POS BOX W/PIN
Uneko balorazioa 7.5A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock