KPT02E22-41SF80
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT02E22-41SF80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPT02E22-41SF80.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPT02E22-41SF80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT02E22-41SF80 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4235 pcs Datuen fitxa KPT02E22-41SF80.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT02E22-41SF80
KPT02E2241SF80
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT02E22-55PDV
KPT02E22-55PDV
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER
Stockean: 765 pcs
Deskarga: KPT02E22-55PDV.pdf
RFQ
KPT02E22-41S
KPT02E22-41S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP