KPT02E22-41PEW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT02E22-41PEW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 41POS GOLD SOLDER
Fitxak: KPT02E22-41PEW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 786 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 786 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT02E22-41PEWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT02E22-41PEW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 41POS GOLD SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 786 pcs Datuen fitxa KPT02E22-41PEW.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 8-33 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 41
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole Ezaugarri muntatzea Flange
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Uneko balorazioa 7.5A, 13A