KPT02E18-11SW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT02E18-11SW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 11POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT02E18-11SW.pdf
  • Mezua
KPT02E18-11SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT02E18-11SW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 11POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1204 pcs Datuen fitxa KPT02E18-11SW.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT02E18-11SW
KPT02E1811SW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 11 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT02E18-11SA206
KPT02E18-11SA206
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 11POS SOLDER CUP
Stockean: 1284 pcs
Deskarga: KPT02E18-11SA206.pdf
RFQ
KPT02E18-11SWA206
KPT02E18-11SWA206
fabrikatzaileak: Cannon