KPT02E14-19PEX
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT02E14-19PEX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 19POS GOLD SOLDER
Fitxak: KPT02E14-19PEX.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT02E14-19PEXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT02E14-19PEX fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 19POS GOLD SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2122 pcs Datuen fitxa KPT02E14-19PEX.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 8-33 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole Ezaugarri muntatzea Flange
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Uneko balorazioa 7.5A