KPT02A24-61SX
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT02A24-61SX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 61POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT02A24-61SX.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 989 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 989 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT02A24-61SXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT02A24-61SX fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 61POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 989 pcs Datuen fitxa KPT02A24-61SX.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-61 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT02A24-61SX
KPT02A2461SX
Orientazio X Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 61 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)