KPT02A18-32SX
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT02A18-32SX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 32POS W/SKT BOX
Fitxak: 1.KPT02A18-32SX.pdf2.KPT02A18-32SX.pdf
  • Mezua
KPT02A18-32SXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT02A18-32SX fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 32POS W/SKT BOX Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1327 pcs Datuen fitxa 1.KPT02A18-32SX.pdf2.KPT02A18-32SX.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak IKPT02A18-32SX
KPT02A1832SX
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 32
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPT02A18-32SX
Diametro handiak hornituak 18-32 Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold deskribapena CONN RCPT 32POS W/SKT BOX
Uneko balorazioa 7.5A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock