KPT01P16-23S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT01P16-23S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 23POS CBL MNT SKT
Fitxak: KPT01P16-23S.pdf
  • Mezua
KPT01P16-23Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT01P16-23S fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 23POS CBL MNT SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1111 pcs Datuen fitxa KPT01P16-23S.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak KPT01P1623S
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 23
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPT01P16-23S
Diametro handiak hornituak 16-23 Ezaugarriak Potted
Zabaldutako deskribapena 23 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold deskribapena CONN RCPT 23POS CBL MNT SKT
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock