KPT01J22-34P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT01J22-34P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 34POS W/PIN INLINE
Fitxak: 1.KPT01J22-34P.pdf2.KPT01J22-34P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 546 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 546 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT01J22-34Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT01J22-34P fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 34POS W/PIN INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 546 pcs Datuen fitxa 1.KPT01J22-34P.pdf2.KPT01J22-34P.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak IKPT01J22-34P
KPT01J2234P
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 34
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPT01J22-34P
Diametro handiak hornituak 22-34 Ezaugarriak Backshell, Sealing Gland, Strain Relief
Zabaldutako deskribapena 34 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold deskribapena CONN RCPT 34POS W/PIN INLINE
Uneko balorazioa 7.5A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock