KPT01J20-16SW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT01J20-16SW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT01J20-16SW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 314 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 314 pcs
  • Mezua
KPT01J20-16SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT01J20-16SW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 314 pcs Datuen fitxa KPT01J20-16SW.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT01J20-16SW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Backshell, Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT01J20-16PX
KPT01J20-16PX
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: KPT 16C 16#16 PIN RECP
Stockean: 403 pcs
Deskarga: KPT01J20-16PX.pdf
RFQ
KPT01J20-16S
KPT01J20-16S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP