KPT01J16-26SW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT01J16-26SW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT01J16-26SW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 415 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 415 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT01J16-26SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT01J16-26SW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 415 pcs Datuen fitxa KPT01J16-26SW.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT01J16-26SW
Q8243517
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Backshell, Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT01J16-8PW
KPT01J16-8PW
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN RCPT 8POS INLINE W/PIN
Stockean: 801 pcs
Deskarga: KPT01J16-8PW.pdf
RFQ
KPT01J16-99S
KPT01J16-99S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 23POS SOLDER CUP
Stockean: 506 pcs
Deskarga: KPT01J16-99S.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP