KPT01F22-32SYF80
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT01F22-32SYF80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPT01F22-32SYF80.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPT01F22-32SYF80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT01F22-32SYF80 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3644 pcs Datuen fitxa KPT01F22-32SYF80.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT01F22-32SYF80
Orientazio Y Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)