KPT01F18-32S
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT01F18-32S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT01F18-32S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT01F18-32Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT01F18-32S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1096 pcs Datuen fitxa KPT01F18-32S.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT01F18-32S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT01F18-32SX
KPT01F18-32SX
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP
Stockean: 941 pcs
Deskarga: KPT01F18-32SX.pdf
RFQ
KPT01F18-11SX
KPT01F18-11SX
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 11POS SOLDER CUP
Stockean: 1078 pcs
Deskarga: KPT01F18-11SX.pdf
RFQ
KPT01F18-11SW
KPT01F18-11SW
Stockean: 922 pcs
Deskarga: KPT01F18-11SW.pdf
KPT01F18-32SF80
KPT01F18-32SF80
deskribapena: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP