KPT01F14-19S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT01F14-19S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT01F14-19S.pdf
  • Mezua
KPT01F14-19Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT01F14-19S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1150 pcs Datuen fitxa KPT01F14-19S.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT01F14-19S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT01F14-19SDZ
KPT01F14-19SDZ
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Stockean: 1018 pcs
Deskarga: KPT01F14-19SDZ.pdf
RFQ
KPT01F14-19SY
KPT01F14-19SY
fabrikatzaileak: Cannon
Stockean: 1278 pcs
Deskarga: KPT01F14-19SY.pdf
RFQ
KPT01F14-19PW
KPT01F14-19PW
deskribapena: CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Deskarga: KPT01F14-19PW.pdf
KPT01F14-19SW
KPT01F14-19SW
Deskarga: KPT01F14-19SW.pdf
KPT01F14-19SDN
KPT01F14-19SDN