KPT01E20-16PDZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT01E20-16PDZ
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT01E20-16PDZ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 759 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 759 pcs
  • Mezua
KPT01E20-16PDZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT01E20-16PDZ fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 759 pcs Datuen fitxa KPT01E20-16PDZ.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak KPT01E2016PDZ
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Shrink Boot Adapter
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)