KPT01E16-26P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT01E16-26P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 26POS INLINE W/PIN
Fitxak: 1.KPT01E16-26P.pdf2.KPT01E16-26P.pdf3.KPT01E16-26P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT01E16-26Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT01E16-26P fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 26POS INLINE W/PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1624 pcs Datuen fitxa 1.KPT01E16-26P.pdf2.KPT01E16-26P.pdf3.KPT01E16-26P.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak IKPT01E16-26P
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPT01E16-26P
Diametro handiak hornituak 16-26 Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold deskribapena CONN RCPT 26POS INLINE W/PIN
Uneko balorazioa 7.5A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock