KPT01B20-39P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT01B20-39P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 39POS W/PIN INLINE
Fitxak: 1.KPT01B20-39P.pdf2.KPT01B20-39P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPT01B20-39Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT01B20-39P fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 39POS W/PIN INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4830 pcs Datuen fitxa 1.KPT01B20-39P.pdf2.KPT01B20-39P.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak IKPT01B20-39P
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 39
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPT01B20-39P
Diametro handiak hornituak 20-39 Ezaugarriak Strain Relief
Zabaldutako deskribapena 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold deskribapena CONN RCPT 39POS W/PIN INLINE
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock