KPT01B14-15P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT01B14-15P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 15POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT01B14-15P.pdf
  • Mezua
KPT01B14-15Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT01B14-15P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 15POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1555 pcs Datuen fitxa KPT01B14-15P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-15 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT01B14-15P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT01B14-15PY
KPT01B14-15PY
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 15POS SOLDER CUP