KPT01A20-41S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT01A20-41S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT01A20-41S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 769 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 769 pcs
  • Mezua
KPT01A20-41Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT01A20-41S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 769 pcs Datuen fitxa KPT01A20-41S.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT01A20-41S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)