KPT01A18-11P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT01A18-11P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 11POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT01A18-11P.pdf
  • Mezua
KPT01A18-11Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT01A18-11P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 11POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1047 pcs Datuen fitxa KPT01A18-11P.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT01A18-11P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 11 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)