KPT00J22-55P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT00J22-55P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT00J22-55P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 551 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 551 pcs
  • Mezua
KPT00J22-55Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT00J22-55P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 55POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 551 pcs Datuen fitxa KPT00J22-55P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT00J22-55P
KPT00J2255P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Backshell, Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)