KPT00J20-41P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT00J20-41P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT00J20-41P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 396 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 396 pcs
  • Mezua
KPT00J20-41Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT00J20-41P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 396 pcs Datuen fitxa KPT00J20-41P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT00J20-41P
KPT00J2041P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Backshell, Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)