KPT00J16-26P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT00J16-26P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 26POS WALL MNT PIN
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPT00J16-26Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT00J16-26P fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 26POS WALL MNT PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4924 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak KPT00J1626P
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPT00J16-26P
Diametro handiak hornituak 16-26 Ezaugarriak Backshell, Sealing Gland, Strain Relief
Zabaldutako deskribapena 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold deskribapena CONN RCPT 26POS WALL MNT PIN
Uneko balorazioa 7.5A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock