KPT00F16-23S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT00F16-23S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 23POS WALL MNT SKT
Fitxak: KPT00F16-23S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPT00F16-23Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT00F16-23S fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 23POS WALL MNT SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3336 pcs Datuen fitxa KPT00F16-23S.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPT
RoHS egoera Bulk Beste izenak KPT00F1623S
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 23
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPT00F16-23S
Diametro handiak hornituak 16-23 Ezaugarriak Strain Relief
Zabaldutako deskribapena 23 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold deskribapena CONN RCPT 23POS WALL MNT SKT
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock