KPT00F12-10PW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT00F12-10PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT00F12-10PW.pdf
  • Mezua
KPT00F12-10PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT00F12-10PW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1856 pcs Datuen fitxa KPT00F12-10PW.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-10 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak KPT00F1210PW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)