KPT00F10-6S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT00F10-6S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT00F10-6S.pdf
  • Mezua
KPT00F10-6Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT00F10-6S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1810 pcs Datuen fitxa KPT00F10-6S.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak IKPT00F10-6S
KPT00F106S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 6 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT00F12-10P
KPT00F12-10P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Stockean: 1576 pcs
Deskarga: KPT00F12-10P.pdf
RFQ
KPT00F10-6PA206
KPT00F10-6PA206
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP
Stockean: 1612 pcs
Deskarga: KPT00F10-6PA206.pdf
RFQ
KPT00F10-6SW
KPT00F10-6SW
deskribapena: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP