KPT00E16-26P
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPT00E16-26P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP
Fitxak: KPT00E16-26P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPT00E16-26Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPT00E16-26P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1289 pcs Datuen fitxa KPT00E16-26P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPT
Packaging Bulk Beste izenak KPT00E1626P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPT00E16-26PDZ
KPT00E16-26PDZ
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP
Stockean: 708 pcs
Deskarga: KPT00E16-26PDZ.pdf
RFQ
KPT00E16-26SW
KPT00E16-26SW
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP
Stockean: 1183 pcs
Deskarga: KPT00E16-26SW.pdf
RFQ
KPT00E16-26PY
KPT00E16-26PY
Stockean: 4792 pcs
Deskarga: KPT00E16-26PY.pdf
KPT00E16-26SDZ
KPT00E16-26SDZ
Stockean: 736 pcs
Deskarga: KPT00E16-26SDZ.pdf
KPT00E16-26PF80
KPT00E16-26PF80
deskribapena: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP