KPSE2E14-19P
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE2E14-19P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE2E14-19P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPSE2E14-19Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE2E14-19P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1404 pcs Datuen fitxa KPSE2E14-19P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A