KPSE08P20-41P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE08P20-41P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE08P20-41P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 603 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 603 pcs
  • Mezua
KPSE08P20-41Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE08P20-41P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 603 pcs Datuen fitxa KPSE08P20-41P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE08P20-41P
KPSE08P2041P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Potted
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPSE08P22-55P
KPSE08P22-55P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Stockean: 500 pcs
Deskarga: KPSE08P22-55P.pdf
RFQ
KPSE08P20-41S
KPSE08P20-41S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Stockean: 631 pcs
Deskarga: KPSE08P20-41S.pdf
RFQ
KPSE08P20-41PX
KPSE08P20-41PX
deskribapena: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP