KPSE08F22-55SX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE08F22-55SX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE08F22-55SX.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 363 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 363 pcs
  • Mezua
KPSE08F22-55SXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE08F22-55SX fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 363 pcs Datuen fitxa KPSE08F22-55SX.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE08F22-55SX
KPSE08F2255SX
Orientazio X Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPSE08F22-55S
KPSE08F22-55S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP