KPSE08F20-41S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE08F20-41S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE08F20-41S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 446 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
KPSE08F20-41Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE08F20-41S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 446 pcs Datuen fitxa KPSE08F20-41S.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
Packaging Bulk Beste izenak KPSE08F2041S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)