KPSE08F20-16P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE08F20-16P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 16POS INLINE RA PIN
Fitxak: KPSE08F20-16P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPSE08F20-16Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE08F20-16P fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN PLUG 16POS INLINE RA PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5049 pcs Datuen fitxa KPSE08F20-16P.pdf
Tentsioaren balioa 1000VAC, 1400VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series I, KPSE
RoHS egoera Bulk Beste izenak KPSE08F2016P
Q8180735
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 16
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle Fabrikatzailearen zatia zenbakia KPSE08F20-16P
Diametro handiak hornituak 20-16 Ezaugarriak Strain Relief
Zabaldutako deskribapena 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold deskribapena CONN PLUG 16POS INLINE RA PIN
Uneko balorazioa 13A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock
Harremanetarako materiala N (Normal) Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPSE08F20-16S
KPSE08F20-16S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Stockean: 3223 pcs
Deskarga: KPSE08F20-16S.pdf
RFQ
KPSE08F20-16PX
KPSE08F20-16PX
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN PLUG 16POS INLINE RA PIN
Stockean: 5270 pcs
Deskarga: KPSE08F20-16PX.pdf
RFQ
KPSE08F18-32SY
KPSE08F18-32SY
deskribapena: KPSE08F18-32SY
Stockean: 531 pcs
Deskarga: KPSE08F18-32SY.pdf
KPSE08F20-16PF0
KPSE08F20-16PF0
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 16POS R/A
Stockean: 541 pcs
Deskarga: KPSE08F20-16PF0.pdf
KPSE08F20-39P
KPSE08F20-39P
deskribapena: CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Stockean: 454 pcs
Deskarga: KPSE08F20-39P.pdf
KPSE08F18-32PZ
KPSE08F18-32PZ
deskribapena: CONNECTOR
Stockean: 561 pcs
Deskarga: KPSE08F18-32PZ.pdf
KPSE08F20-16PZ
KPSE08F20-16PZ