KPSE08F18-11P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE08F18-11P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE08F18-11P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 523 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 523 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPSE08F18-11Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE08F18-11P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 523 pcs Datuen fitxa KPSE08F18-11P.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Crimp
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 11
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Strain Relief Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 13A