KPSE08F14-15P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE08F14-15P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE08F14-15P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 776 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 776 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPSE08F14-15Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE08F14-15P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 776 pcs Datuen fitxa KPSE08F14-15P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
Packaging Bulk Beste izenak KPSE08F1415P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)