KPSE07P20-41SX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE07P20-41SX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE07P20-41SX.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPSE07P20-41SXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE07P20-41SX fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6920 pcs Datuen fitxa KPSE07P20-41SX.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE07P20-41SX
KPSE07P2041SX
Orientazio X Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Potted
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)