KPSE07P16-26S
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE07P16-26S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE07P16-26S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 599 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 599 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPSE07P16-26Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE07P16-26S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 599 pcs Datuen fitxa KPSE07P16-26S.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE07P16-26S
KPSE07P1626S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Potted
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)