KPSE07F18-11P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE07F18-11P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE07F18-11P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 866 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 866 pcs
  • Mezua
KPSE07F18-11Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE07F18-11P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 866 pcs Datuen fitxa KPSE07F18-11P.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 11
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut
Ezaugarriak Strain Relief Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 13A