KPSE07F12-10P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE07F12-10P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE07F12-10P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 807 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 807 pcs
  • Mezua
KPSE07F12-10Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE07F12-10P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 807 pcs Datuen fitxa KPSE07F12-10P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE07F12-10P
KPSE07F1210P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPSE07F12-10S
KPSE07F12-10S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Stockean: 812 pcs
Deskarga: KPSE07F12-10S.pdf
RFQ
KPSE07F12-10PX
KPSE07F12-10PX
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
Stockean: 921 pcs
Deskarga: KPSE07F12-10PX.pdf
RFQ
KPSE07F12-10PW
KPSE07F12-10PW