KPSE06J14-12SW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06J14-12SW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE06J14-12SW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 689 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 689 pcs
  • Mezua
KPSE06J14-12SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06J14-12SW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 689 pcs Datuen fitxa KPSE06J14-12SW.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-12 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE06J14-12SW
KPSE06J1412SW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 12 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Backshell, Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPSE06J14-12SX
KPSE06J14-12SX
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Stockean: 808 pcs
Deskarga: KPSE06J14-12SX.pdf
RFQ
KPSE06J14-12S
KPSE06J14-12S
fabrikatzaileak: Cannon