KPSE06F20-41S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06F20-41S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE06F20-41S.pdf
  • Mezua
KPSE06F20-41Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06F20-41S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1002 pcs Datuen fitxa KPSE06F20-41S.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE06F20-41S
KPSE06F2041S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPSE06F20-41PDZ
KPSE06F20-41PDZ
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Stockean: 602 pcs
Deskarga: KPSE06F20-41PDZ.pdf
RFQ
KPSE06F20-41SW
KPSE06F20-41SW
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Stockean: 817 pcs
Deskarga: KPSE06F20-41SW.pdf
RFQ
KPSE06F20-41PWF0
KPSE06F20-41PWF0
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
Stockean: 1433 pcs
Deskarga: KPSE06F20-41PWF0.pdf
KPSE06F20-41SA206
KPSE06F20-41SA206
Stockean: 709 pcs
Deskarga: KPSE06F20-41SA206.pdf
KPSE06F20-41PX
KPSE06F20-41PX
Stockean: 1031 pcs
Deskarga: KPSE06F20-41PX.pdf
KPSE06F20-41PW
KPSE06F20-41PW
Stockean: 794 pcs
Deskarga: KPSE06F20-41PW.pdf
KPSE06F20-41SF0
KPSE06F20-41SF0
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Deskarga: KPSE06F20-41SF0.pdf
KPSE06F20-41PF0
KPSE06F20-41PF0
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Deskarga: KPSE06F20-41PF0.pdf
KPSE06F20-41PY
KPSE06F20-41PY
Stockean: 840 pcs
Deskarga: KPSE06F20-41PY.pdf
KPSE06F20-41SN
KPSE06F20-41SN
Deskarga: KPSE06F20-41SN.pdf
KPSE06F20-41SDZ
KPSE06F20-41SDZ
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN PLUG 41POS INLINE SKT
Stockean: 616 pcs
Deskarga: KPSE06F20-41SDZ.pdf
KPSE06F20-41SA206F0
KPSE06F20-41SA206F0