KPSE06F20-16PXDN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06F20-16PXDN
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE06F20-16PXDN.pdf
  • Mezua
KPSE06F20-16PXDNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06F20-16PXDN fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1192 pcs Datuen fitxa KPSE06F20-16PXDN.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak KPSE06F2016PXDN
Orientazio X Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Shrink Boot Adapter
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPSE06F20-16S
KPSE06F20-16S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Stockean: 3557 pcs
Deskarga: KPSE06F20-16S.pdf
RFQ
KPSE06F20-16PX
KPSE06F20-16PX
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP