KPSE06F18-32PDN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06F18-32PDN
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE06F18-32PDN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPSE06F18-32PDNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06F18-32PDN fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3157 pcs Datuen fitxa KPSE06F18-32PDN.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE06F18-32PDN
KPSE06F1832PDN
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Shrink Boot Adapter
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)