KPSE06F18-11P
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06F18-11P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE06F18-11P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPSE06F18-11Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06F18-11P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1226 pcs Datuen fitxa KPSE06F18-11P.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak KPSE06F1811P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 11 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Ezaugarriak Strain Relief Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 13A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPSE06F18-11PA30
KPSE06F18-11PA30
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Stockean: 1088 pcs
Deskarga: KPSE06F18-11PA30.pdf
RFQ
KPSE06F1623PF0
KPSE06F1623PF0
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CIRCULAR
Stockean: 2512 pcs
Deskarga: KPSE06F1623PF0.pdf
RFQ
KPSE06F16-8SXDN
KPSE06F16-8SXDN
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 8POS GOLD CRIMP
Deskarga: KPSE06F16-8SXDN.pdf
KPSE06F18-11PWA206
KPSE06F18-11PWA206
Stockean: 975 pcs
Deskarga: KPSE06F18-11PWA206.pdf
KPSE06F16-8SF187
KPSE06F16-8SF187
Deskarga: KPSE06F16-8SF187.pdf
KPSE06F18-11PX
KPSE06F18-11PX
Deskarga: KPSE06F18-11PX.pdf
KPSE06F16-8SY
KPSE06F16-8SY
Deskarga: KPSE06F16-8SY.pdf
KPSE06F18-11PF0
KPSE06F18-11PF0
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE
Deskarga: KPSE06F18-11PF0.pdf
KPSE06F18-11PA206
KPSE06F18-11PA206
Stockean: 872 pcs
Deskarga: KPSE06F18-11PA206.pdf
KPSE06F16-8SX
KPSE06F16-8SX
Deskarga: KPSE06F16-8SX.pdf
KPSE06F16-8SW
KPSE06F16-8SW
Deskarga: KPSE06F16-8SW.pdf
KPSE06F18-11PA206F0
KPSE06F18-11PA206F0