KPSE06E24-61SWDZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06E24-61SWDZ
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE06E24-61SWDZ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPSE06E24-61SWDZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06E24-61SWDZ fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4169 pcs Datuen fitxa KPSE06E24-61SWDZ.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-61 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE06E24-61SWDZ
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 61 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Shrink Boot Adapter
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)