KPSE06E20-41SW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06E20-41SW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE06E20-41SW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 828 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 828 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KPSE06E20-41SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06E20-41SW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 828 pcs Datuen fitxa KPSE06E20-41SW.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE06E20-41SW
KPSE06E2041SW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)